True Blood » 3rd season » Synopsis

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x12 ~ Evil Is Going On

21. srpna 2013 v 9:24 | © A-P | Posted by: Shelley~

Eric bojuje se svým svědomím, když osnuje dokonalou pomstu proti Russellovi. Znechucená Sookie přemýšlí o novém životě bez Billa - a bez upírů. Tara zjistí překvapivé zprávy o Samovi, jehož vztek znovu vyplave na povrch, když se dozví o posledním Tommyho přestupku. Jason varuje rodinu Crystal o hrozící drogové razii. Lafayette pronásledovaný svými vizemi, se obrátí o pomoc na Jesuse a zjistí, že jeho přítel může nabídnout víc než jen kamarádství. Hoyt doufá v budoucnost s Jessicou a Maxine se těší na svatbu Summer.

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x11 ~ Fresh Blood

21. srpna 2013 v 9:23 | © A-P | Posted by: Shelley~

Bill se snaží získat zpět důvěru Sookie, ale skončí to tím, že musí čelit novému nebezpečí. Eric, který ví, že nemá na to být králem, láká Russella na "konečný upíří sen". Jason se snaží zabránit prozrazení Crystal, Sam se odcizuje všem kromě Tary. Hoyt a Jessica s pomocí Holly posunou svůj vztah na vyšší úroveň, Arlene svěří svou budoucnost do božích rukou a Lafayette se utká s novými démony.

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x10 ~ I Smell a Rat

21. srpna 2013 v 9:22 | © A-P | Posted by: Shelley~

Váhající Bill varuje Sookie před nebezpečím, jež na ni čeká. Jesus je mystifikován tajemnými schopnostmi V. Samův nával vzteku uvolní temné vzpomínky. Eric učiní opatření a splní si přání, Arlene se obrátí na Holly o pomoc s naléhavým problémem, Jason se nečekaně dohodne s Tarou i Crystal a Jessica se rozhoduje mezi Tommym a Hoytem. A Russell si promluví s Talbotem o pomstě na svých nepřátelích.

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x09 ~ Everything Is Broken

21. srpna 2013 v 9:21 | © A-P | Posted by: Shelley~

Nan Flanagan s ratifikací návrhu na změnu upírských práv v ruce jede oklikou do Fangtasie, aby konfrontoval Erika se zmizením nadřízeného. Sklíčený Russell přísahá pomstu svým nepřátelům - upírům i lidem. Bill, který se probudí z letargie, zjistí pravdu o skutečné identitě Sookie. Jason získá nečekanou pomoc, když se vydá za Feltonem a Calvinem. Sam je zahnán do úzkých Tommyho postojem. Tara se setká s novým spojencem a dávným mučitelem, Hadley představí Sookie novému členu rodiny, Arlene ztrácí naději v budoucnost a Hoyt čelí svým skutečným citům.

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x08 ~ Night on the Sun

21. srpna 2013 v 9:20 | © A-P | Posted by: Shelley~
synopsis

Otřesená Sookie, která ztratila iluze, přehodnocuje svůj vztah k Billovi. Sophie-Anne převezme nové sídlo, když Russell zosnuje další přesun. Jessica a Bill se usmíří a Jason přestává doufat v záchranu Crystal, Lafayette překvapí matku svou návštěvou. Sam se snaží udržet Tommyho v šachu, u Merlottů přijmou novou servírku a Eric zkouší míru své loajality k Russellovi. Sookie si uvědomí, že je zranitelná, když se Alcide potřebuje domluvit ohledně naléhavého rodinného případu.

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x07 ~ Hitting the Ground

21. srpna 2013 v 9:19 | © A-P | Posted by: Shelley~
synopsis

Sookie, kterou ohrožuje Lorena, jde do krajnosti ve snaze zachránit Billa - s nepředvídanými okolnostmi. Sam se snaží vymanit Tommyho z vlivu chamtivých rodičů. Jason míří do vězení, aby zjistil pravdu o Crystal, Debbie slíbí pomstu Alcideovi, Eric použije Hadleye jako návnadu, aby získal informace o Sophie-Anne a Russell se obrátí zpět na nadřízeného.

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x06 ~ I Got a Right to Sing the Blues

21. srpna 2013 v 9:18 | © A-P | Posted by: Shelley~
synopsis

Sookie, kterou Eric odmítl, se obává toho nejhoršího, protože Billův osud leží v Loreniných rukou. Tara po vášnivé krvavé noci vymyslí zoufalý plán, jak Franklina zadržet. Tommy v Bon Temps zjišťuje, jak je těžké opustit rodné hnízdo, na Jessicu upřeně zírá zákazník u Merlotta a Jasonův vztah k Crystal se zadrhne, stejně jako vztah mezi Lafayettem a Jesusem. Poté, co Russell odhalí svůj plán Erikovi, odjede na návštěvu Louisiany, aby ho začal provádět.

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x05 ~ Trouble

21. srpna 2013 v 9:17 | © A-P | Posted by: Shelley~
synopsis

Alcide a Sookie se obrátí na alfa-vlka o radu, jak se dohodnout s Russellovými oblíbenci. Tara zváží návrh Franklina, který dokončuje misi pro Russella, Joe Lee poruší svůj slib Samovi a Tommymu, Lafayette se učí trpělivosti od Jesuse a Jason soupeří s tajemnou dívkou Crystal. Dědictví připomene Erikovi jeho minulost a trvající touhu po pomstě.

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x04 ~ 9 Crimes

21. srpna 2013 v 9:16 | © A-P | Posted by: Shelley~
synopsis

Sookie se přidá k Alcide na divoký zásnubní večírek pro Debbie Peltovou, jeho bývalou snoubenku. Eric má stanovenu lhůtu k nalezení Billa, Andy dostane povýšení a zaujme Jasonovu pozornost, Franklin vezme Taru na výlet, Arlene je naštvaná z příchodu Jessicy do Merlotte. Sam poruší dohodu s Tommym a jeho rodiči, Melindou a Joe Leem, Bill naplánuje večeři pro Russella a Lorenu.

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x03 ~ It Hurts Me Too

21. srpna 2013 v 8:27 | © A-P | Posted by: Shelley~
synopsis

Sookie, která hledá Billa, míří do Jacksonu v Mississippi spolu s Alcide, vlkodlačím strážcem, kterého Eric pověřil její ochranou. Jasona vyruší od jeho policejních zkoušek; Bud dosáhne konce svého lana; Arlene se snaží vyrovnat se s neočekávanými zprávami; Franklin okouzlí Taru a dostane Jessicu z maléru; Eric odkáže Lafayettovi dárek. Bill, kterého pronásledují vize z minulosti, překvapivě přísahá věrnost.

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x02 ~ Beautifully Broken

21. srpna 2013 v 7:55 | © A-P | Posted by: Shelley~
synopsis

Bill se dozvídá, kdo a za jakým účelem jej unesl. Sookie mezitím hledá informace o symbolu, který viděla na krku jednoho z únosců. Tara se pokusí o sebevraždu, ale Lafayette ji zachrání. Sam mezitím vystopoval svoji biologickou rodinu a setkává se s ní tváří v tvář...

True Blood » 3rd season: synopsis - 3x01 ~ Bad Blood

21. srpna 2013 v 7:54 | © A-P | Posted by: Shelley~
synopsis

Sookie žádá Erica, aby jí pomohl najít Billa, jenž byl unesen. Eric má však spolu s královnou jiné starosti - Soudce po nich chce vyšetřit, kdo prodává upírí krev lidem. Tara má psychické problémy související se smrtí Eggse. Sam cestuje do Arkansasu, aby se dozvěděl něco o své pravé rodině.
 
 

Reklama
{homepage} {archiv} {gallery}
Copyright © 2013 | Your Czech and Best Source about Anna Paquin
~ sources ~
apaquinsource.com